סיורים קולניריים בפירנצה

הסיורים הקולינריים יחודשו החל מה15.5.19

השילוב המושלם בין סיור קולינרי בפירנצה לבין סיור מודרך בעברית במרכז ההיסטורי של פירנצה
המקומות בהם נבקר במהלך סיור זה בפירנצה הם:
פיאצה דואמו
פיאצה סנטה קרוצ׳ה
סנטה מריה נובלה
מרקטו צ׳נטרלה
פיאצה דלה סינוריה
פונטה וקיו
פיאצה דלה רפובליקה

ישנם סיורים שונים המשלבים אוכל שבאפשרותיכם להזמין, אבל אין אפילו סיור אחד של פירנצה המשלבת ביקור מודרך של נקודות עיקריות של פירנצה עם חוויית קולינרית. במהלך הסיור בלב העיר נטעם ונגלה את התרבות העשירה וההיסטוריה שלה, אלא גם את מסורות הגסטרונומיות מימים עברו ועד ימינו המודרניים. הסיור הקולינרי והתרבות של פירנצה מכסה את המרכז ההיסטורי של פירנצה, המקומות שאי אפשר להחמיץ, ויוצר שילוב נהדר עבור אלה המעוניינים לחקור את העיר והגסטרונומיה שבה.

במהלך סיור פרטי זה של פירנצה תוכלו ללמוד על ההיסטוריה, התרבות, האמנות, חיי היומיום, אבל מעת לעת נעצור להפסקה כדי לעשות כמה טעים טעימים ולנסות סוגים שונים של מזון שאולי מעולם לא היה לפני. במהלך הטעמים תוכלו ללמוד מדוע האיטלקים ובמיוחד פלורנטין הם כל כך גאה במוצרים המסורתיים שלהם ומה שעושה אותם כל כך מיוחד, אבל המדריך האישי שלך של פירנצה גם יספק לך הרבה סיפורים מצחיקים וסקרנות על האוכל בכלל .

סיור תרבות ומזון מתמקד פחות בהיסטוריה ובאמנות ומכוון יותר למסורות הטוסקניות, לנושאים עכשוויים ולאופן שבו אנשים חיים ומבשלים בפירנצה. עם זאת, במהלך החלק התרבותי של סיור פירנצה תוכלו לגלות את המורשת האמנותית הגדולה של העיר ואת ההיסטוריה העשירה.

בואו להצטרף אלי לסיור הליכה בלתי נשכח של פירנצה, לגלות את הכיכרות הגדולות שלה ואת המונומנטים, שוק המזון ואת אוצרות נסתרים לחוויית נסיעה ייחודית ומלאה.
טעימות במהלך סיור קולינרי בפירנצה:

– קפה או קפוצ’ינו (עומד ליד הדלפק כמו האיטלקים)
– שמן זית כתית מעולה וחומץ בלסמי
– פרושוטו מיובש
– סוגים שונים של גבינה טוסקנית ופרמיגיאנו
– פאנינו עם Lampredotto (קשה לבטא את זה אבל טעים)
– 5 סוגים של יינות טוסקנים
– עוגיות קינוצ’י ווינסנטו
– סורבה וג’לטו

* כל הטעימות כלולים במחיר של סיור התיירותי והקולינרי של פירנצה