בוקר טוב !BuonGiorno

סיורים מודרכים בפִירֶנְצֶה בעברית

כל המידע על הסיורים עם מדריכת טיולים בפירנצה בעברית

כל הסיורים המודרכים שלי בפירנצה גמישים, הסיורים שיצרתי פתוחים להצעה ולהתאמה אישית לפי ההעדפות שלכם. אני מעדיפה להראות לכם את מה שאתם רוצים לראות. עבור כל בקשה מסוימת שיש לך עבור סיור בהתאמה אישית ניתן למלא את הטופס המצורף.

בין האפשרויות המוצעות:

  • סיור מודרך בעברית באזור ההיסטורי של פירנצה.
  • סיור גסטרונומי סובב פירנצה עם המאכלים והיינות הטובים ביותר.
  • סיור במויזאון האופיצי
  • סיור בגני בובולי

טופס הזמנת טיול מודרך בפירנצה בשפה העברית:

ערן
ערן
Read More
אור מקסימה ולבבית, כל התקשורת לפני עימה היתה מקצועית ונעימה. היינו שלוש משפחות, הסיור היה נפלא ומעניין וטבול בסיפורים היסטוריים מצחיקים. כמובטח הסיור לקח כ-2 שעות והקיף את כל המקומות החשובים בעיר. הילדים, בני 12 ו-13 נהנו מאוד גם. מומלץ ביותר!!!
מירי
מירי
@MIRSTV
Read More
זו הייתה הפעם הראשונה שלי ושל בן הזוג שלי בפירנצה, ואור הראתה לנו אותה בצורה הכי מדהימה ומלאת אור שיש ! 🙂 אור אספה אותנו מהרכבת והתהלכנו בפיאצות השונות עד שהגענו לאופיצי. הידע של אור בכל מה שקשור להסטוריה המדהימה של העיר, האמנות, אדריכלות והשלטון לאורך התקופות השונות - מרשים ביותר! אני ובן זוגי התרשמנו מאוד וחווינו את פירנצה בדרך הכי מדהימה שיש בזכותה! מומלץ בחום!
יפית
יפית
Read More
נהננו מאוד מאור המקסימה שהעבירה סיור מקצועי עם המון ידע ותמונות להמחשה ונתנה טיפים טובים להמשך הטיול. גם המתבגרים שלנו הקשיבו בעניין. ממליצה בחום!
לילך
לילך
Read More
תודה לאור הנעימה בוקר אור פירנצה - סיורים בעברית בפירנצה עם המדריכה אור הדר על סיור פרטי משפחתי בפירנצה. היה מעניין לקחת באחד הימים בתוך שבוע של טיול לבד מישהי שמכירה ומדריכה ומספרת. תודה גם על הזמינות וכל ההמלצות בימים שלפני. המסעדה שהמלצת עליה בפירנצה הייתה שווה במיוחד. ממליצה בחום 🌞🙏
Previous
Next
Summary
סיורים בעברית בפירנצה
User Rating
5 based on 5 votes
Service Type
סיורים בעברית בפירנצה
Provider Name
אור הדר מדריכת טיולים בפירנצה,
via antonio scialoja 29, firenze,פירנצה-50122,
Telephone No.00393921479722
Area
פירנצה
Description
מבחר סיורים בפירנצה בשפה העברית מועברים על ידי מדריכת הטיולים אור הדר. בין מבחר הסיורים: סיור בוקר אור פירנצה - סיור היכרות עם העיר פירנצה, סיור מודרך בגלריית האופיצי וסיורים קולינריים בפירנצה