סיורים בפירנצה לוגו אור

רכבת מפירנצה לונציה

כל המידע על תכנון טיול והתניידות באמצעות רכבת מפירנצה לונציה

להגיע מפירנצה לונציה

בעמוד זה ריכזתי עבורכם מידע מורחב בנוגע להגעה מפירנצה לונציה עם רכבת. כאן תוכלו למצוא מידע  חיוני ומענה על שאלות נפוצות.

ההסבר נכתב על ידי אור הדר, מדריכת טיולים מורשית באיטליה

ניתן לרכוש כרטיסי רכבת מפירנצה לונציה באמצעות האתר הבא

או באמצעות המכונות בתחנת הרכבת עצמה (על מנת לחסוך עלויות בדרך כלל מומלץ להזמין את הכרטיסים מספר שבועות מראש) 

משך הנסיעה ברכבת מפירנצה לונציה סנטה לוצ'יה (תחנת הרכבת של ונציה שממוקמת בתוך המרכז התיירותי) באמצעות הרכבת המהירה הינה שעתיים וחמש דקות.  נסיעה ברכבת מפירנצה לונציה מסטרה (תחנת הרכבת בונציה שאינה במרכז התיירותי) אורכת כשעה וחמישים דקות.

במידה ואתם מעוניינים להגיע לשדה התעופה מרקו פולו ניתן לרדת בתחנת הרכבת ונציה מסטרה ומשם לקחת אוטובוס שאטל לשדה התעופה. עלות השאטל הינה 10 יורו לכיוון.

רצוי לקנות את הכרטיסים כמה שיותר מוקדם. ככל שמתקרבים לתאריך הנסיעה כך עלות הכרטיס עולה. לדוגמא אם תרכשו כרטיס נסיעה ברכבת מפירנצה לונציה כחודש מראש עלות הנסיעה עשויה לעלות כ-20 יורו לכרטיס. לעומת זאת  אם תחכו ליום הנסיעה עצמו, כרטיס רכבת כזה עשוי לטפס למחיר של 70 יורו וגם יותר. 

כרטיסי רכבת עבור קו הרכבת הפרברי מפירנצה לונציה עולה כ-15 יורו – 30 יורו לכיוון. 

לעומת זאת, כרטיסים לרכבת המהירה מפירנצה לונציה בדר"כ מתחילים מעלות של כ-25 יורו לכיוון עבור כל נוסע.

תחנת הרכבת סנטה מריה נובלה (Florence Santa Maria Novella או Firenze SMV) הינה תחנת הרכבת הנוחה ביותר הממוקמת במרכז התיירותי של פירנצה בסמוך לכנסיית סנטה מריה נובלה. 

הרכבות המהירות מפירנצה לונציה הם רכבות נוחות מאוד ומרווחות. מרבית המטיילים מסתפקים במחלקה הרגילה. ניתן לשדרג למחלקה עסקית אם מעוניינים בנסיעה בקרון שהוא לרוב יותר שקט.

במידה ואתם מעוניינים להגיע למרכז התיירותי בונציה יש לרדת בתחנת הרכבת ונציה סנטה לוצ'יה, משם ההגעה לכל המקומות התיירותים נעשית ברגל, באמצעות אוטובוס מים.

במידה ובמהלך הטיול תהיו מעוניינים לשוט בתעלות הונציאניות בגונדולה, תוכלו למצוא מידע כאן: שייט בגונדולה

במידה ואתם מעוניינים להגיע לשדה התעופה של ונציה, עדיף לרדת בתחנת הרכבת ונציה מסטרה ומשם לקחת אוטובוס שאטל לשדה התעופה. הנסיעה בשאטל נמשכת כ-20 דקות.

  1. ניתן להציג בביקורת כרטיסים את הכרטיס שרכשתם ישירות ממכשיר הטלפון שלכם. 
  2. במידה ורכשתם כרטיס בתחנת הרכבת לרכבת הפרברית (רכבת ללא מקומות שמורים) יש להחתים את הכרטיס במכונה הירוקה שבכניסה לרציף.
  3. יש לשמור את כרטיס הנסיעה לאחר היציאה מתחנת הרכבת
  4. ברכבות המהירות יש מקומות שמורים. על גבי כרטיס הנסיעה שלכם תוכלו לראות מהו מספר המושב ומספר הקרון. 
  5. יש כמה סוגי כרטיסים. הכרטיסים הזולים ביותר בדרך כלל אינם כוללים אופציה לשינוי תאריך ושעת נסיעה. 

רכבות נוספות מפירנצה ואליה:

רכבות באיטליה
admin

רכבת מנאפולי לפירנצה

רכבת מנאפולי לפירנצה כל המידע על תכנון והגעה מנאפולי לפירנצה עם רכבת הכל על הרכבות מנאפולי לפירנצה דרך ההגעה המומלצת ביותר מנאפולי לפירנצה היא באמצעות

למידע נוסף »
רכבות באיטליה
admin

רכבת מונציה לפירנצה

רכבת מונציה לפירנצה כל המידע על תכנון והגעה מונציה לפירנצה עם רכבת הכל על הרכבות מונציה לפירנצה דרך ההגעה המומלצת ביותר מונציה לפירנצה היא באמצעות

למידע נוסף »
רכבות באיטליה
admin

רכבת מפירנצה למילאנו

רכבת מפירנצה למילאנו כל המידע על תכנון טיול והתניידות באמצעות רכבת מפירנצה למילאנו להגיע מפירנצה למילאנו הדרך הנוחה ביותר להגיע ממרכז העיר מילאנו אל המרכז

למידע נוסף »
רכבות באיטליה
admin

רכבת מפירנצה לבולוניה

רכבת מפירנצה לבולוניה כל המידע על תכנון טיול והתניידות באמצעות רכבת מפירנצה לבולוניה להגיע מפירנצה לבולוניה הדרך המהירה ביותר להגיע מהמרכז ההיסטורי של פירנצה לעיר

למידע נוסף »
רכבות באיטליה
admin

רכבת מבולוניה לפירנצה

רכבת מבולוניה לפירנצה כל המידע על תכנון טיול והתניידות באמצעות רכבת מבולוניה לפירנצה להגיע מבולוניה לפירנצה הדרך המהירה ביותר להגיע מבולוניה למרכז ההיסטורי של העיר

למידע נוסף »
רכבות באיטליה
admin

רכבת מפירנצה לרומא

רכבת מפירנצה לרומא כל המידע על תכנון טיול והתניידות באמצעות רכבת מפירנצה לרומא להגיע מפירנצה לרומא הדרך הנוחה והמהירה ביותר להגיע מהעיר פירנצה לרומא היא

למידע נוסף »

המידע שבפוסט זה נועד למסירת מידע בלבד. המידע עלול להתשנות או להפוך ללא רלוונטי. השימוש במידע זה הוא באחראיות המשתמש בלבד.