סיורים בפירנצה בוקר אור

טיול כוכב בטוסקנה עם רכבות

תוכנית מסלול לשבוע בטוסקנה עם תחבורה ציבורית בלבד

מסלול לטיול כוכב של שבוע בטוסקנה

כמה מילים על המסלול: מסלול טיול של שבוע במהלך חופשת פסח 2022 (18-25.4). נחיתה והמראה עם טיסות ריינאר. המסלול רלוונטי בעיקר לזוגות או מטיילים בהרכב משפחתי ללא ילדים קטנים.  המסלול כולו מתוכנן עם תחבורה ציבורית ללא צורך בהשכרה של רכב. המסלול נכתב על ידי אור הדר, מדריכת טיולים בפירנצה.

 יום ראשון של הטיול – יום ב' – תאריך 18.4.22

הטיסה לאיטליה והגעה משדה התעופה בולוניה לעיר פירנצה , בירת טוסקנה.

שעות הבוקר – טיסה לבולוניה עם חברת רייאנר. המראה מנתב"ג בשעה 11:50 ונחיתה בשדה התעופה של העיר בולוניה בשעה 14:40.

שעות הצהריים – משדה התעופה בבולוניה לוקחים אוטובוס שאטל שמוריד בתחנת הרכבת של בולוניה. השאטל יוצא בתדירות של כל 7 דקות, עלות כרטיס לנוסע הינה 9.2 יורו לכיוון ומשך הנסיעה הינה 7 דקות, ניתן למצוא את המידע על השאטל באתר החברה מרקוני אקספרס. מתחנת הרכבת המרכזית בבולוניה לוקחים רכבת לפירנצה. משך הנסיעה ברכבת מבולוניה לפירנצה נמשך בדרך כלל סביב 40 דקות נסיעה ברכבת המהירה. ניתן לרכוש את הכרטיסים לרכבת מבולוניה לפירנצה באתר הבא

ערב –  התמקמות במלון אקדמיה, מלון 3 כוכבים, המופיע בלינק הבא הממוקמם במרחק של 7 דקות הליכה מתחנת הרכבת פירנצה סנטה מריה נובלה (במידה ויש לכם מזוודות כבדות ניתן לקחת מונית מתחנת הרכבת למלון)

בשעות הערב הליכה ברחובות פירנצה וארוחת ערב במסעדת זה זה, שנמצאת במרחק הליכה קצר מהמלון. קישור לאתר מסעדת זה זה

 

________________________________

יום שני של הטיול – יום ג' – תאריך 19.4.22

טיול יום ברכבת לעיר לוקה ופיזה

שעות הבוקר –  יציאה בשעה 9:09 עם רכבת לכיוון העיר לוקה. משך הנסיעה ברכבת הינה כשעה ו20. עלות כרטיס נסיעה הינה 8 יורו לאדם.  ניתן לרכוש את הכרטיסים לרכבת מפירנצה ללוקה כאן. במהלך הביקור בלוקה מומלץ לעשות טיול רגלי או עם אופניים על החומות (ניתן להשכיר בלוקה אופניים או רב אופן כמו אילו שניתן למצוא באתר הבא). מלבד הרכיבה או ההליכה על החומות של העיר לוקה מומלץ לבקר במרכז ההיסטורי של העיר וללכת לכיוון פיאצה אנפיטאתרו Anfiteatro.

שעות הצהריים – חזרה לתחנת הרכבת בלוקה (15 דקות הליכה מפיאצה אנפיתאטרו) ומשם רכבת לעיר פיזה. הרכבות מלוקה לפיזה יוצאות בתדירות של אחת לחצי שעה והנסיעה נמשכת כ-32 דקות. אני ממליצה לקחת את הרכבת של שעה 15:11. עלות הנסיעה ברכבת בלוקה לפיזה היא 4 יורו לאדם לכיוון. ניתן לרכוש את הכרטיסים לרכבת מלוקה לפיזה בלינק הבא. מתחנת הרכבת בפיזה לעשות הליכה לכיוון המגדל של פיזה. מדובר במרחק של כ-20 דקות הליכה.

בשעות הערב – חזרה לפירנצה עם הרכבת של שעה 18:32. הנסיעה ברכבת מפיזה לפירנצה נמשכת כשעה (שימו לב שיש רכבות מהירות יותר ופחות מהירות שהנסיעה בהן יכולה להיות גם שעתיים. אנא הקפידו להזמין את הכרטיסים לרכבות המהירות יותר). עלות כרטיס נסיעה ברכבת מפירנצה לפיזה הינה 9 יורו. ניתן לקנות את הכרטיס באמצעות הלינק הבא

________________________________

יום שלישי של הטיול – יום ד' – תאריך 20.4.22

יום שמוקדש לעיר פירנצה

שעות הבוקר- סיור בוקר אור פירנצה בשעה 10:30 בבוקר. הסיור הוא בהדרכתי (אור הדר) והוא נמשך כ-3 שעות. ניתן להרשם לסיור באמצעות הלינק הבא

שעות הצהריים – ביקור עצמאי בגלריית האופיצי. יש לרכוש כרטיסי כניסה למוזיאון האופיצי מספר ימים מראש.

ערב –  הליכה רגלית לפיאצלה מיכאלנג'לו נקודות התצפית על העיר. במהלך הירידה מהפיאצה לכיוון החזרה למלון מומלץ לעצור לארוחת ערב במסעדה \ בר יין פואורי פורטה שנמצאת בלינק הבא.

________________________________

יום רביעי של הטיול – יום ה' – תאריך 21.4.22

טיול יום מפירנצה לעיר ארצו ולעיירה על האגם קסטיליונה די לאגו

שעות הבוקר – נסיעה ברכבת מפירנצה לעיר ארצו הנמצאת בחלק הדרומי של טוסקנה. משך הנסיעה ברכבת מפירנצה לארצו הינה כשעה (שימו לב שיש רכבות קצת יותר איטיות שאיתן הנסיעה יכולה להיות כמעט שעתיים). אני ממליצה לצאת ברכבת שיוצאת מפירנצה לארצו בשעה 9:48. ניתן לרכוש את הכרטיסים בקישור הבא.   ניתן לרכוש כרטיסים לרכבת מפירנצה לארצו באמצעות הלינק הבא. עלות רכבת מפירנצה לארצו הינה 9 יורו לאדם. 

שעות הצהריים – נסיעה מהעיר ארצו לאדם לעיר קסטיליונה די לאגו שבמחוז אומבריה. משך הנסיעה הינה 34 דקות. עלות הנסיעה היא 6 יורו לאדם.  אני ממליצה לקחת את הרכבת בשעה 14:17 דקות. ניתן להזמין את הכרטיסים מארצו לקסטיליונה כאן.

ערב – חזרה לפירנצה באמצעות הרכבת בשעה 17:07. משך הנסיעה הינה בשעה ו-40 דקות. כרטיסים מקסטיליונה לפירנצה ניתן לקנות כאן.

ארוחת ערב בטרטוריה דל אוסטה Trattoria Dall'Oste שנמצאת בכתובת הבאה:  Borgo S. Lorenzo, 31, 50121 Firenze FI

________________________________

יום חמישי של הטיול – יום ו' – תאריך 22.4.22

טיול יום מפירנצה לעיר סיינה

שעות הבוקר – יציאה עם הרכבת מפירנצה  לסיינה בשעה 10:10. משך הנסיעה ברכבת מפירנצה לסיינה הינה כשעה וחצי. עלות הנסיעה הינה 10 יורו לאדם. ניתן לרכוש  את הכרטיסים לרכבת באמצעות הלינק הבא.

שעות הצהריים – הליכה בסיינה לכיוון פיאצה של קמפו Piazza del Campo (מרחק של כ-2 ק"מ מתחנת הרכבת) , ארוחת צהריים מומלץ לאכול במסעדת Osteria Il Carroccio

ערב –  חזרה לפירנצה עם הרכבת של שעה 17:18 שניתן לרכוש דרך הלינק הזה.

 ארוחת ערב במסעדת Osteria Santo Spirito בכתובת  Piazza Santo Spirito, 16/R.

________________________________

יום שישי של הטיול – יום ש' – תאריך 23.4.22

יום התפנקות ומנוחה מלא בספא ASMANA

שעות הבוקר עד הערב – יציאה עם מונית לספא אסמנה שנימצא במרחק של כחצי שעה נסיעה מפירנצה. מדובר בספא מפנק עם בריכות חמות וסאונות. ישנו בר קוקטליים בבריכה החיצונית. הכניסה למתחם היא לגילאי 18 ומעלה.  שעות ליום שלם לאדם הינה 34 יורו. במתחם יש גם מסעדה.  הספא פתוח משעה 10:00 בבוקר ועד 24:00 בלילה.  ניתן למצוא כאן מידע נוסף על הספא.

________________________________

יום שביעי של הטיול – יום א' – תאריך 24.4.22

יום בבולוניה

שעות הבוקר –  צ'ק אאוט מהמלון בפירנצה ויציאה עם הרכבת של שעה 10:05 לעיר בולוניה (רכבות מפירנצה לבולוניה יוצאות בתדירות של אחת לחצי שעה). ניתן לקנות את הכרטיסים לרכבת מפירנצה לבולוניה באמצעות הלינק הזה.

מתחנת הרכבת בבולוניה ההגעה לבית המלון היא במרחק של כמה דקות נסיעה במונית.

שעות הצהריים – צ'ק אין בבית המלון קאוור אשר במרכז ההיסטורי של בולוניה, לינק לעמוד המלון. במידה ובית המלון קאוור מלא ניתן לבחור במלון אופציה ב' או במלון אופציה ג' שנמצאים כולם ברדיוס של דקות הליכה בודדות. 

ערב –  ארוחת ערב במסעדה Ristorante Il Tinello בכתובת Via De' Giudei, 1c, 40126 Bologna BO

________________________________

יום אחרון של הטיול – יום ב' – תאריך 25.4.22

הטיסה חזרה לארץ משדה התעופה בבולוניה

שעות הבוקר – מונית לשדה התעופה של בולוניה (סביבות 15 דקות נסיעה) והגעה לטיסה מבולוניה לתל אביב עם חברת רייאנר. המראה משדה התעופה בבולוניה בשעה 6:25 בבוקר  ונחיתה בשדה התעופה נתב"ג בשעה 11:00.

 

תוכנית המסלול לטיול כוכב בטוסקנה עם תחבורה ציבורית נכתבה על ידי אור הדר, מדריכת טיולים בפירנצה. 

Booking.com

מטרת הפוסט היא מסירת מידע בלבד. התכנים עשויים להשתנות או להפוך ללא רלוונטים. השימוש בתכנים הוא באחראיות המשתמש בלבד. במידה ונתקלתם בטעות או פרטי מלונות בפירנצה שהשתנו, ניתן לעדכן אותי באמצעות המייל info@firenze.co.i

×