סיורים בפירנצה לוגו אור

רכבת מפירנצה לבולוניה

כל המידע על תכנון טיול והתניידות באמצעות רכבת מפירנצה לבולוניה

להגיע מפירנצה לבולוניה

הדרך המהירה ביותר להגיע מהמרכז ההיסטורי של פירנצה לעיר בולוניה הינה באמצעות רכבת. הרכבות המהירות יוצאות מפירנצה לבולוניה בתדירות גבוה מאוד אך מצריכות הזמנת כרטיס רכבת מראש. תוכלו לראות את שעות הרכבות מפירנצה לבולוניה באמצעות האתר הבא.

ניתן לרכוש את הכרטיסים בתחנת הרכבת או אונליין בלינק הזה

תחנת הרכבת שנמצאת במרכז ההיסטורי של העיר פירנצה נקראת פירנצה סנטה מריה נובלה Firenze Santa Maria Novella 

תחנת הרכבת בה צריך לרדת הינה Bologna Centrale

תחנת רכבת זו ממוקמת במרחק של 2-3 ק"מ מהמרכז ההיסטורי והתיירותי של העיר. במידה ואתם עם מזוודות מומלץ לקחת מונית למלון. זמן הנסיעה באמצעות מונית הוא כ-10 דקות.

במידה ואתם מעוניינים להגיע מתחנת הרכבת בבולוניה לשדה התעופה של בולוניה יש לקחת שאטל שעובר בתדירות של כל 7 דקות, ומשך הנסיעה בו הינו 7 דקות. מידע על השטאל מתחנת הרכבת בבולוניה לשדה התעופה בבולוניה ניתן למצוא באתר החברה.

משך הנסיעה ברכבת המהירה מפירנצה לבולוניה היא 40 דקות בלבד. 

רצוי לרכוש כרטיסים לרכבת זו כמה שיותר זמן מראש כיוון שעלות הכרטיס עשויה לעלות ככל שמתקרבים ליום הנסיעה. כלומר, לרכבת המהירה מפירנצה לבולוניה אין מחיר אחיד, הוא משתנה על פי העונה ועל פי כמה זמן מראש נקנה הכרטיס. 

קיימת גם רכבת פרברית שמשך הנסיעה בה נמשך כשעתיים ועלות הנסיעה בה הינה 10 יורו. 

במידה ואתם מגיעים מבולוניה לפירנצה לטיול יומי כדאי לרכוש את הכרטיסים לרכבת המהירה שכן כך תרוויחו זמן רב יותר לביקור בפירנצה. 

רצוי לקנות את הכרטיסים כמה שיותר מוקדם. ככל שמתקרבים לתאריך הנסיעה כך עלות הכרטיס עולה. לדומא אם תרכשו כרטיס נסיעה ברכבת מבולוניה לפירנצה כחודש מראש עלות הנסיעה עשויה לעלות כ-15 יורו לכרטיס. לעומת זאת  אם תחכו ליום הנסיעה עצמו, כרטיס רכבת כזה עשוי לטפס למחיר של 50 יורו וגם יותר. 

גורם נוסף המשפיע על עלות הכרטיס הינו מועד הנסיעה – בעונת התיירות החמה ובסמוך לחגים האיטלקיים עלות כרטיס הנסיעה ברכבות מבולוניה לפירנצה עלולה להיות גבוה יותר בצורה משמעותית מעלות כרטיס לאותה נסיעה בחודש החורף הלא מתויירים. 

ניתן לרכוש את הכרטיס לרכבת מפירנצה לבולוניה באמצעות האתר הבא

בולוניה היא עיר יפה מאוד, מומלץ להקדיש לבלוניה יום מלא או יומיים. 

רצוי לרכוש את הכרטיס כמה שיותר זמן מראש. ככל שתמתינו ותתקרבו למועד הנסיעה כך יתכן שמחיר כרטיס הרכבת יעלה. 

על מנת להגיע מפירנצה לשדה התעופה של בולוניה יש לקחת רכבת מתחנת הרכבת פירנצה סנטה מריה נובלה בפירנצה ולרדת בתחנת בולוניה צ'נטרלה.

מתחנת הרכבת בולוניה צ'נטארלה ניתן לקחת שאטל מהיר לשדה התעופה של בולוניה (בתדירות של כל 7 דקות. משך הנסיעה גם הוא 7 דקות והעלות היא 9.2 לאדם לכיוון)

אפשרות אחרת היא לקחת מונית מתחנת הרכבת בבולוניה לשדה התעופה בבולוניה, מדובר במרחק נסיעה קצר. 

  1. ניתן להציג בביקורת כרטיסים את הכרטיס שרכשתם ישירות ממכשיר הטלפון שלכם. 
  2. במידה ורכשתם כרטיס בתחנת הרכבת לרכבת הפרברית (רכבת ללא מקומות שמורים) יש להחתים את הכרטיס במכונה הירוקה שבכניסה לרציף.
  3. יש לשמור את כרטיס הנסיעה לאחר היציאה מתחנת הרכבת
  4. ברכבות המהירות יש מקומות שמורים. על גבי כרטיס הנסיעה שלכם תוכלו לראות מהו מספר המושב ומספר הקרון. 
  5. יש כמה סוגי כרטיסים. הכרטיסים הזולים ביותר בדרך כלל אינם כוללים אופציה לשינוי תאריך ושעת נסיעה. 

רכבות נוספות מפירנצה ואליה:

רכבות באיטליה
admin

רכבת מנאפולי לפירנצה

רכבת מנאפולי לפירנצה כל המידע על תכנון והגעה מנאפולי לפירנצה עם רכבת הכל על הרכבות מנאפולי לפירנצה דרך ההגעה המומלצת ביותר מנאפולי לפירנצה היא באמצעות

למידע נוסף »
רכבות באיטליה
admin

רכבת מונציה לפירנצה

רכבת מונציה לפירנצה כל המידע על תכנון והגעה מונציה לפירנצה עם רכבת הכל על הרכבות מונציה לפירנצה דרך ההגעה המומלצת ביותר מונציה לפירנצה היא באמצעות

למידע נוסף »
רכבות באיטליה
admin

רכבת מפירנצה למילאנו

רכבת מפירנצה למילאנו כל המידע על תכנון טיול והתניידות באמצעות רכבת מפירנצה למילאנו להגיע מפירנצה למילאנו הדרך הנוחה ביותר להגיע ממרכז העיר מילאנו אל המרכז

למידע נוסף »
רכבות באיטליה
admin

רכבת מפירנצה לבולוניה

רכבת מפירנצה לבולוניה כל המידע על תכנון טיול והתניידות באמצעות רכבת מפירנצה לבולוניה להגיע מפירנצה לבולוניה הדרך המהירה ביותר להגיע מהמרכז ההיסטורי של פירנצה לעיר

למידע נוסף »
רכבות באיטליה
admin

רכבת מבולוניה לפירנצה

רכבת מבולוניה לפירנצה כל המידע על תכנון טיול והתניידות באמצעות רכבת מבולוניה לפירנצה להגיע מבולוניה לפירנצה הדרך המהירה ביותר להגיע מבולוניה למרכז ההיסטורי של העיר

למידע נוסף »
רכבות באיטליה
admin

רכבת מפירנצה לרומא

רכבת מפירנצה לרומא כל המידע על תכנון טיול והתניידות באמצעות רכבת מפירנצה לרומא להגיע מפירנצה לרומא הדרך הנוחה והמהירה ביותר להגיע מהעיר פירנצה לרומא היא

למידע נוסף »

המידע שבפוסט זה נועד למסירת מידע בלבד. יש לקחת בחשבון שהמידע עלול להתשנות או להפוך ללא רלוונטי. השימוש במידע זה הוא באחראיות המשתמש בלבד.