המרכז ההיסטורי של העיר פירנצה משלב בתוכו מגוון רחב של אטרקציות המתאימים הן למשפחות והן לזוגות המתכננים טיול רומנטי

אטרקציות בפירנצה לאוהבי אומנות

פירנצה היא עיר של ירידים, תערוכות ובעיקר מוזאונים.
אופיצ'י – המוזיאון החשוב ביותר בפירנצה הוא מוזיאון האופיצ'י. מוזיאון זה מכיל יצירות של מיטב אמני הרנסנס. בין היצירות המפורסמות המוצגות במוזיאון תוכלו למצוא את : הולדת ונוס של בוטוצ'לי, המדונה והילד של ג'וטו ויצירות רבות נוספות של אמנים גדולים כגון צ'ימבואה ודוצ'ו. הגלרייה ממוקמת באחת הפיאצות היפות ביותר של פירנצה – פיאצה דלה סניוריה בה שוכן גם פלאצו ווקיו. לרכישת כרטיסים אונליין לחצו כאן

גלריה דל אקדמיה – גלריה זו כוללת יצירות אומנות בעיקר בתחום הפיסול. בגלריה זו נמצא פסל דויד המקורי מאת מיכאלנג'לו. לרכישת כרטיסים אונליין לחצו כאן.

הקפלה של הדואומו – קפלת הדואומו של פירנצה נוצרה על ידי האמן ברונולסקי. לריכשת כרטיסים לביקור בקפלה לחצו כאן.

מבחינת סיור בעיר – מומלץ לאוהבי האומנות לבצע טיול רגלי המתחיל בכנסיית סנטה מריה נובלה, משם להמשיך לפיאצה רפובליקה, משם לדואומו ולסיים בכנסיית סנטה קרוצ'ה.

אטרקציות בפירנצה לאוהבי נופים וירוק

האזורים הירוקים בעיר פירנצה הם מעטים. בין אזורים אלו תוכלו למצוא את גני בובולי שהיו שייכים למשפחת מדיצ'י. הגנים מרהיבים ומהווים אטרקציה מרעננת הן לאוהבי האמנות והן לאוהבי הירוק. לרכישת כרטיסים לחצו כאן.

אטרקציה נוספת ( וחינמית!)בפירנצה  היא פיאצלה מיכלאנג'לו. פיאצלה זו נמצאת דרומית לנהר הארנו בפירנצה. על מנת להגיע לפיאצה זו תצטרכו לעשות הליכה הכוללת בעיקר עלייה במשך כ-20 דקות (עליה קלילה אך מומלץ לנעול נעלי ספורט). בפיאצלה מיכלאנגלו יחכה לכם נוף מדהים הצופה על כל פירנצה. בנוסף, בפיאצלה ממוקם אחד העתקים של פסל דויד מאת האמן מיכאלנג'לו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *